X

20.12 saime teate, et Tartumaal Kõrveküla karjääris on juba teist päeva maas kulliline, kes ei saa lennata. Inimene oli näinud, kuidas lind lihtsalt taevast alla kukkus ja veelompi maandus.

Kohale tõttas meie Tartu piirkonna juht, Airiin ja selgus, et meie vabalangejaks oli ei keegi muu, kui kanakull. Airiin toimetas linnu veterinaarkliinikusse dr Leivitsa hoole alla.

Tegemist oli selle aastase emase kanakulliga. Esialgu oli tema kehatemperatuur kõrge, kõik muud näitajad viitasid igati tervele linnule. Vereanalüüs andis samuti vaid positiivseid uudiseid.
Peale mõnda aega jälgimise all olemist sai kanakull taas vabadusse. Nagu õigele metslinnule kohane, oli kullipreili enne vabastamist tublisti agressiivne ja kuri olnud.

Mis muud kui et soovime preilile tuult tiibadesse ja kõrget lendu! 💛


Loe lähemalt meie FACEBOOKI LEHELT.


Eesti Metsloomaühing on vabatahtlikul tegevusel ja vaid annetuste toel toimiv ühing, seetõttu on meile igasugune toetus väga oluline!
Kui ka Sinul on soov anda oma panus, et vigastatud või abivajavad metsloomad saaksid kiiret ja parimat abi ning meie nõuandeliinid oleks avatud, siis

Helista:
Nr 9009933 – annetad 5€
Nr 9009955 – annetad 25€
(Toimib ainult Eesti numbrilt helistades!)
(Kuula palun kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!)

Toetuse võib saata ka pangakontole:
EESTI METSLOOMAÜHING
Swedbank EE952200221067573100
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Selgituseks: "Metsloomade abistamiseks!"

PayPal konto link:
https:/www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=S4NU4QQJ3WVJW&source=urlk

Aitäh kõigile meie toetajatele! ❤️

kodulehe tegemist toetab elever.ee