X

Printsil läheb Angela juures väga hästi. Jalg on täielikult paranenud ja ootame kevadet, et ta saaks lõpuks tagasi oma loomulikku keskkonda.

Toidulaud koosneb putukatest ja vihmaussidest ning õnneks saab öelda, et tema isu üle ei saa kurta. Päevasel ajal naudib Prints vanni, mis tal hoiukarbis on. Vahepeal saab toas ringi jalutada, ronib ringi ning vajadusel teeb paar kiiremat hüpet ka. See annab kindlustunnet, et looduses saab ta ilma tagumise jala lestaosata edukalt hakkama.

Angela ütleb: “Mul on siiralt hea meel, et olen saanud temaga koostööd teha. Konnad on väga ägedad, nende olemist ja olekut on väga põnev jälgida. See, kuidas ta jahti peab ning asjadest huvi tunneb, on täiesti uskumatu. Ja tõepoolest, vahepeal on tõesti selline tunne, et ta juba ootab sind seal pesas, käsi kausis ja vaatab otsa ning mõtleb, et kas juba süüa ka saab või? “


Loe lähemalt meie FACEBOOKI LEHELT.


Eesti Metsloomaühing on vabatahtlikul tegevusel ja vaid annetuste toel toimiv ühing, seetõttu on meile igasugune toetus väga oluline!
Kui ka Sinul on soov anda oma panus, et vigastatud või abivajavad metsloomad saaksid kiiret ja parimat abi ning meie nõuandeliinid oleks avatud, siis

Helista:
Nr 9009933 – annetad 5€
Nr 9009955 – annetad 25€
(Toimib ainult Eesti numbrilt helistades!)
(Kuula palun kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!)

Toetuse võib saata ka pangakontole:
EESTI METSLOOMAÜHING
Swedbank EE952200221067573100
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Selgituseks: "Metsloomade abistamiseks!"

PayPal konto link:
https:/www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=S4NU4QQJ3WVJW&source=urlk

Aitäh kõigile meie toetajatele! ❤️

kodulehe tegemist toetab elever.ee