X

Sellel aastal on varakult käes aeg, kui metsloomapojad hakkavad ja juba on siia ilma sündinud.

Kui juhtute mõnda pisikest jänesepoega märkama, siis palume neid kindlasti mitte katsuda. Tema puudutamine on lubatud VAID juhul, kui jänesepoega ähvardab mõni oht, või ta on vigastatud.
Kui inimese lõhn mingil moel siiski peaks jänesepoja külge sattuma, siis tuleks teda kergelt mullaga hõõruda ja jätta samasse kohta, kus ta varasemalt oli. Tema ema tuleb talle õhtuhakul, peale enda toimetuste tegemist järele!
Kui järgmiseks hommikuks on jänesepoeg asukohta muutnud või sootuks kadunud, siis on temaga kõik hästi ja muretsemiseks ei ole põhjust. Vastasel korral on tema ema siiski suure tõenäosusega poja vale lõhna tõttu hüljanud, või on temaga midagi juhtunud ja sellisel juhul palume talle abi otsida, pöördudes kogemustega inimeste poole.

KORDAME VEELKORD ÜLE, LOOMAPOEGADELE EGA KA LINNUPOEGADELE EI TOHI ANDA PIIMA JA PUUDUTADA TOHIB NEID VAID ÄÄRMISEL VAJADUSEL!


Loe lähemalt meie FACEBOOKI LEHELT.


Eesti Metsloomaühing on vabatahtlikul tegevusel ja vaid annetuste toel toimiv ühing, seetõttu on meile igasugune toetus väga oluline!
Kui ka Sinul on soov anda oma panus, et vigastatud või abivajavad metsloomad saaksid kiiret ja parimat abi ning meie nõuandeliinid oleks avatud, siis

Helista:
Nr 9009933 – annetad 5€
Nr 9009955 – annetad 25€
(Toimib ainult Eesti numbrilt helistades!)
(Kuula palun kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!)

Toetuse võib saata ka pangakontole:
EESTI METSLOOMAÜHING
Swedbank EE952200221067573100
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Selgituseks: "Metsloomade abistamiseks!"

PayPal konto link:
https:/www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=S4NU4QQJ3WVJW&source=urlk

Aitäh kõigile meie toetajatele! ❤️

kodulehe tegemist toetab elever.ee