X

Kahjuks läks saarmas siiski peale valuravi saamist vaikselt hääbudes parematele jahimaadele. 

Täna saime mureliku kõne Lõuna-Eestist. Tartu-Valga maanteel, Elva lähistel lebas jalakäijate teel saarmas. Teavitaja sõnul oli loom samas asukohas juba hommikul. Esimese hooga arvas inimene, et saarmas on surnud, kuid keskpäeval uuesti mööda sõites, märkas ta looma liigutamas ja otsis talle abi. Kohale sõitsid meie vabatahtlikud, Natasha ja Airiin. Airiin toimetas abitu looma Eesti Maaülikooli Kliinikumi, Madis Leivitsa hoole alla.
Kliinikus selgus, et tegu on isase saarmasega, kes on suure tõenäosusega saanud autolt löögi. Loomale tehti peale hoolikat kuivaks föönitamist ja valuvaigisti andmist röntgen, mille käigus tuvastati mitmeid vigastusi. Saarmal on puruks alumine lõualuu, abaluumurd ja lisaks mitu katkist roiet.

Praegu annab selgust ainult aeg, loodame vaid parimat. Kui loomal on piisavalt elutahet, siis saab ta igakülgset võimalikku abi!
Saarmapoiss on hetkel tugevate valuvaigistite all ja Madis Leivitsa valvsa pilgu all.


Loe lähemalt meie FACEBOOKI LEHELT.


Eesti Metsloomaühing on vabatahtlikul tegevusel ja vaid annetuste toel toimiv ühing, seetõttu on meile igasugune toetus väga oluline!
Kui ka Sinul on soov anda oma panus, et vigastatud või abivajavad metsloomad saaksid kiiret ja parimat abi ning meie nõuandeliinid oleks avatud, siis

Helista:
Nr 9009933 – annetad 5€
Nr 9009955 – annetad 25€
(Toimib ainult Eesti numbrilt helistades!)
(Kuula palun kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!)

Toetuse võib saata ka pangakontole:
EESTI METSLOOMAÜHING
Swedbank EE952200221067573100
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Selgituseks: "Metsloomade abistamiseks!"

PayPal konto link:
https:/www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=S4NU4QQJ3WVJW&source=urlk

Aitäh kõigile meie toetajatele! ❤️

kodulehe tegemist toetab elever.ee