X

Eile, kella 15.30 paiku saime mureliku kõne ühelt noorelt neiult, kes leidis Tallinnas, Kalamajas ühe renoveeritava maja ääres olevasse kraavi kukkunud siili.

Iseseisvalt see okaskera sealt välja ei oleks saanud ning ainult tänu ca 10 aastase tütarlapse tähelepanelikkusele, sai taas üks väike elu päästetud.

Tütarlaps näitas meie vabatahtlik, Martin Jõksile, siili asukoha kätte ning kahekesi saadi see õnnetu kraavist välja aidatud. Tegemist oli aktiivse, terve ja heas kaalus siilipoisiga. Abi saabus just õigel ajal ja siil ei vajanud midagi muud peale vabastamise tema jaoks ohutumasse kohta.
Tõeliselt südantliigutav on, kui meie noored märkavad ja hoolivad nõrgematest ning on teadlikud, kelle poole abi saamiseks pöörduda.
Suur tänu Sulle nii meie, kui ka siilipoisi poolt.


Loe lähemalt meie FACEBOOKI LEHELT.


Eesti Metsloomaühing on vabatahtlikul tegevusel ja vaid annetuste toel toimiv ühing, seetõttu on meile igasugune toetus väga oluline!
Kui ka Sinul on soov anda oma panus, et vigastatud või abivajavad metsloomad saaksid kiiret ja parimat abi ning meie nõuandeliinid oleks avatud, siis

Helista:
Nr 9009933 – annetad 5€
Nr 9009955 – annetad 25€
(Toimib ainult Eesti numbrilt helistades!)
(Kuula palun kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!)

Toetuse võib saata ka pangakontole:
EESTI METSLOOMAĂśHING
Swedbank EE952200221067573100
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Selgituseks: "Metsloomade abistamiseks!"

PayPal konto link:
https:/www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=S4NU4QQJ3WVJW&source=urlk

Aitäh kõigile meie toetajatele! ❤️

kodulehe tegemist toetab elever.ee