X

Siilipojad Vikerraadio hommikusaates.

Meie hoiukodu kaks siilipoega käisid koos Katrin Idlaga Vikerraadio hommikusaates! Juttu tuli muidugi siilidest, nende abistamisest ning sellest, mida siilide aitamiseks igaüks teha saab!

Märgakem neid väikeseid okaskerasid! Praeguste kuumade ilmadega soovitame kõigil panna aedadesse madalaid veekausse, kus janu saaksid kustutada nii siilid, oravad, putukad kui ka linnud! Veekaussi võiks panna ka väikese oksakese, et vette kukkunud putukad sealt välja pääseksid! Suured veetünnid soovitame aga pealt kinni katta kas kaane voi võrguga, et janus loomad sinna sisse ei kukuks ja ei upuks!

Meie hoiukodudesse sattunud siilipoegadel ja haavatud siilidel ei ole peremeest kes aitaks katta nende ravi- ja toidukulud, seetõttu palume kõigil, kes hoolivad siilidest, teha hättasattunud siilide aitamiseks jõukohane annetus:


Eesti Metsloomaühing on vabatahtlikul tegevusel ja vaid annetuste toel toimiv ühing, seetõttu on meile igasugune toetus väga oluline!
Kui ka Sinul on soov anda oma panus, et vigastatud või abivajavad metsloomad saaksid kiiret ja parimat abi ning meie nõuandeliinid oleks avatud, siis

Helista:
Nr 9009933 – annetad 5€
Nr 9009955 – annetad 25€
(Toimib ainult Eesti numbrilt helistades!)
(Kuula palun kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!)

Toetuse võib saata ka pangakontole:
EESTI METSLOOMAĂśHING
Swedbank EE952200221067573100
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Selgituseks: "Siilid või Metsloomade abistamiseks!"

PayPal konto link:
https:/www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=S4NU4QQJ3WVJW&source=urlk

Aitäh kõigile meie toetajatele! ❤️

kodulehe tegemist toetab elever.ee