X

Meie Järvamaa piirkonnajuhil Virgel käis külas PAIde lasteaia Tähepai rühm.

Lapsed olid koos vanematega korraldanud heategevusliku laada, kus müüdi laste ja nende vanemate meisterdatud asju. Kogu saadud tulu annetati Eesti Metsloomaühingule!

Kui me sellest plaanist kuulsime, siis liigutas see meid väga sügavalt! On tõeliselt südantsoojendav kuulda, et Eestis on nii palju hoolivust, et seda jätkub ka metsloomadele, kes peavad inimese poolt väga palju muudetud maailmas ikka kuidagi hakkama saama! Meie suurimad tänud lastele, nende vanematele ja lasteaia õpetajatele! Hoolivus kõige nõrgemate suhtes ja soov aidata teeb meie kõigi elu paremaks!

Tihti kuuleme inimesi, koole ja lasteaiarühmasid muretsemas, et nende annetatud rahasumma ei ole üldse nii suur ja et sellest ei saa ju metsloomad palju abi. Tegelikult on aga iga summa suureks abiks - tähtis on ju soov aidata ja kui me kõik need väikesed abilised kokku liidame, saamegi kokku väga väga suure abi! Kinnitasime murelikele abistajatele ja kinnitame siin ka kõikidele teistele inimestele - iga summa on oluline! Kui iga eestimaallane annetaks meile 1 euro, siis kokku on see väga väga suur abi! Üksi suuri asju jõuavad teha vähesed, koos suuri asju teha on aga palju palju lihtsam!


Jõulud on andmise ja hoolimise aeg! Märka, aita ja hooli!
Märgake ja hoolige ka metsloomadest ja lindudest! Viige metsa leiba, porgandit, kaera ja vilja, täitke ka loomadele jõuludeks söögilaud! Nad on selle eest väga tänulikud ja meie oleme ka!
Imelist jõuluaega teile kõigile! 💖🎄


Loe lähemalt meie FACEBOOKI LEHELT.


Eesti Metsloomaühing on vabatahtlikul tegevusel ja vaid annetuste toel toimiv ühing, seetõttu on meile igasugune toetus väga oluline!
Kui ka Sinul on soov anda oma panus, et vigastatud või abivajavad metsloomad saaksid kiiret ja parimat abi ning meie nõuandeliinid oleks avatud, siis

Helista:
Nr 9009933 – annetad 5€
Nr 9009955 – annetad 25€
(Toimib ainult Eesti numbrilt helistades!)
(Kuula palun kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!)

Toetuse võib saata ka pangakontole:
EESTI METSLOOMAÜHING
Swedbank EE952200221067573100
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Selgituseks: "Metsloomade abistamiseks!"

PayPal konto link:
https:/www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=S4NU4QQJ3WVJW&source=urlk

Aitäh kõigile meie toetajatele! ❤️

kodulehe tegemist toetab elever.ee