X

Augusti keskel saime teate, et on leitud kolm pisikest oravapoega.

Meie vabatahtliku, Liisa juurde jõudes kaalusid nad vaid 60g.
Seega, tuli välja võtta lutt ja alustada toitmist korrapärase intervalli tagant, spetsiaalselt oravapoegadele mõeldud toiduseguga.
Oravad olid tublid, õppisid uue söömisviisi kiiresti selgeks ning kasvamine võis alata. Suuremaks saamisega kaasnesid ka suuremad pättused ja osavuse areng. Mitmel korral suutsid nad puurist välja saada, terve loomadele mõeldud toa pea peale pöörata ja jäid siis kardinapuu peal istudes reaktsiooni ootama. Nii see vähemalt Liisale näis. Neid pätte kinni püüda oli omaette kunst. Kui üks kätte saadud, jooksis kaks tükki uuesti välja. Neile paistis see tore mäng olevat.

Nüüd on oravad poolel teel tagasi metsa, ehk talveks välipuuris ühingu suures hoiukodus. Loodame väga, et neil saab tore ja seiklusrikas elu olema, ning nende endi lapsed kasvavad sama vahvateks tegelasteks!


Loe lähemalt meie FACEBOOKI LEHELT.


Eesti Metsloomaühing on vabatahtlikul tegevusel ja vaid annetuste toel toimiv ühing, seetõttu on meile igasugune toetus väga oluline!
Kui ka Sinul on soov anda oma panus, et vigastatud või abivajavad metsloomad saaksid kiiret ja parimat abi ning meie nõuandeliinid oleks avatud, siis

Helista:
Nr 9009933 – annetad 5€
Nr 9009955 – annetad 25€
(Toimib ainult Eesti numbrilt helistades!)
(Kuula palun kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!)

Toetuse võib saata ka pangakontole:
EESTI METSLOOMAÜHING
Swedbank EE952200221067573100
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Selgituseks: "Metsloomade abistamiseks!"

PayPal konto link:
https:/www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=S4NU4QQJ3WVJW&source=urlk

Aitäh kõigile meie toetajatele! ❤️

kodulehe tegemist toetab elever.ee