Meie vabatahtlike juures kasvasid sellel suvel vabastamisealisteks 128 oravabeebit, 77 jäneselast,261 pisikest siilipoega ja 5 rebasekutsikat.
Nad kõik vajasid kasvamiseks spetsiaalset piimaasendus segu, igale liigile erinevat. Lisaks piimast võõrutades tahket toitu.
Jäänud on veel üksikud õnnetud loomalapsed, kes jäid kosumisega liiga hilja peale ja kes on meie hoole alla on sattunud ja veel sattumas.

Vabatahtliku suurimaks palgaks jääb emotsioon, mis kaasneb hoolealuse loodusesse vabastamisega. Vahel on rõõmude kõrval ka muresid, sest vaatamata pingutustele kõik loomalapsed kahjuks suureks ei kasva.

Loomapoegade kasvatamine on väga kulukas ning seda oleme saanud teha ainult tänu teie annetustele ja toele. Suured tänud meie annetajatele, hoiukodudele! Täname
Millamore, kes annetas meile imepehmet aluspanu ja pesamaterjali! ❤️

Uus hooaeg tundub küll kaugel, kuid valmistuma peame me sellegipoolest juba praegu. Piimapulbrid on otsakorral ja neid peab aegsasti koguma hakkama. Nii nagu orav kogub talvevarusid, alustame meie loomalaste uueks hooajaks varude kogumist! Selleks, et meie saaksime aidata, vajame me ikka ja alati teie, heade inimeste, abi!
Loe lähemalt meie FACEBOOKI LEHELT.

Eesti Metsloomaühing on vabatahtlikul tegevusel ja vaid annetuste toel toimiv ühing, seetõttu on meile igasugune toetus väga oluline!
Kui ka Sinul on soov anda oma panus, et vigastatud või abivajavad metsloomad saaksid kiiret ja parimat abi ning meie nõuandeliinid oleks avatud, siis

Helista:
Nr 9009933 – annetad 5€
Nr 9009955 – annetad 25€
(Toimib ainult Eesti numbrilt helistades!)
(Kuula palun kogu jutt ära, sest muidu annetust ei toimu!)

Toetuse võib saata ka pangakontole:
EESTI METSLOOMAÜHING
Swedbank EE952200221067573100
SWIFT/BIC kood: HABAEE2X
Selgituseks: “Metsloomade abistamiseks!”

PayPal konto link:
https:/www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=S4NU4QQJ3WVJW&source=urlk

Aitäh kõigile meie toetajatele! ❤️

Recommended Posts